Przejdź do treści

SPECJALISTA DS. ŻYWIENIA – DIETETYK

Oferujemy indywidualny program żywieniowy w postaci rozpisanego planu odżywiania z odpowiednim wsparciem dietetycznym, duchowym oraz psychicznym. Dla Nas liczy się początek, czyli wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, dobre samopoczucie, a na końcu zgubienie kilku kg oraz cm. Dieta to nie rygor i wieczna udręka. Dieta to sposób życia, odżywiania, sposób bycia oraz czerpania radości. Jedzenie to przyjemność.
GALERIA ZDJĘĆ

DORADZTWO


Jeżeli potrzebujesz wskazówki lub kogoś kto Cię poprowadzi, a raczej naprowadzi na odpowiednią ścieżkę życiową pod warunkiem, że Ty sam tego chcesz, to odpowiednio wybrane miejsce. Na bazie analizy, wskazówek i wielu czynników można dojść do pewnych zależności. Kto jak nie Ty znasz siebie najlepiej. My jesteśmy po to, by uświadomić Ci oraz uzyskać te informacje, które pomogą Tobie w dalszym realizowaniu i rozwoju swojej osoby. Praca z własną energią i własnym sobą jest bardzo ciężka, co nie oznacza, że nie wykonalna. Pierwszy krok jest bardzo trudny poprzez bariery jakie nas ograniczają. Życie jest zbyt krótkie i zbyt cenne, aby pozwolić sobie na jego brak.

ROZWÓJ OSOBISTY

Generalnie koncepcja tej dziedziny opiera się na procesie, którego nie można ukryć ale trwa całe życie. By móc prawidłowo ocenić swoje umiejętności, cechy oraz cele życiowe, wyruszamy na pomoc. Najprościej mówiąc dążymy do maksymalizacji Waszego potencjału poprzez usprawnienie życia w określonych obszarach. Jest wiele sposobów na to by osiągnąć założony cel, czy chociaż przybliżyć się do niego ale główną rolę odgrywa tutaj rozmowa, ona jest podstawą do zapoczątkowania całego procesu.