KILKA SŁÓW O NAS

Cześć,

mam na imię Magdalena i zapraszam Was do Nas na drobne co nie co :). Tematyka przepisów jest głównie poświęcona osobom, które mają problemy żywieniowe, jak np: nietolerancja laktozy, glutenu, dieta fodmap i podobne tego typu schorzenia. 

Z wykształcenia jestem Technologiem Żywności, Dietetykiem oraz Kucharzem. Skończyłam dodatkowo kursy dietetyczne oraz kursy instruktora siłowni i trenera personalnego. W najbliższej przyszłości chciałabym otworzyć swój mały biznes gastronomiczny, bo to jest coś co daje mi szczęście i radość. Obecnie zawodowo zajmuję się inną branżą ale powoli wracam do swoich kompetencji. W wolnych chwilach doradzam, wspieram i motywuję znajomych do ćwiczeń i zdrowej diety, pomagając im osiągać lepsze wyniki w odchudzaniu i wynikach sportowych. Rozpisuje jadłospisy, piekę torty oraz przygotowuje mini cateringi okolicznościowe.
Jak już zapewne zauważyliście, moje pasje to zdrowe odżywianie oraz sport. Nie wyobrażam sobie życia bez nich – to jak próba oddychania bez tlenu. Były ze mną od małego i pozostaną ze mną na zawsze.

Znajdziecie tu zdrowe przepisy, oryginalne porady dietetyczne, prawdziwą motywację oraz coś w rodzaju wyzwania dla samych siebie. Nie jeden się zainspirował i zaczął gotować :).

Znajdujące się na stronie przepisy są moimi autorskimi kompozycjami, a jedynie od czasu do czasu trafi się przepis, który mogliście już gdzieś widzieć, jednak zapewniam, że będzie on tak zmodyfikowany, by był smaczniejszy i zdrowszy.

Oczywiście w tym wszystkim nie może zabraknąć mojego najlepszego kompana Kasi. Kasia interesuje się zasobami ludzkimi, obszarem HR oraz przepisami prawnymi. Jest to osoba, która zarówno motywuje innych, jak i mnie do działania. Jak chodzi o kulinaria wcześniej gotowała, ponieważ musiała i nie miała na to warunków. Teraz tak jak ja lubi bawić się w kuchni, tworzyć, pomagać, działać, a co najlepsze sprawia jej to radość i przyjemność :). Moja prawa ręka, która zawsze jest obecna i w nie jednej sytuacji podtrzymała mnie na duchu i doradza. Kasia nie tylko lubi spędzać czas w kuchni ale również lubi podróże, a gdzie? Wiadomo góry! Jeden z wielu kierunków podróży ale zarazem najpieprzniejszy. Oprócz tego częściowo zajmuje się fotografią i marketingiem.

Nie bez powodu mówi się: “jesteś tym, co jesz”. Przecież do każdej z komórek naszego ciała dostarczany jest pokarm, który wcześniej spożyliśmy. Dlatego nie można bagatelizować roli zdrowego odżywiania. Przepisy i porady znajdujące się na tym blogu z pewnością sprawią, że Twój organizm będzie zdrowy, a Ty będziesz czuć się dobrze, szczęśliwie i w pełni sił.

K&M

Z MIŁOŚCI DO JEDZENIA <3