Przejdź do treści

Cześć!

Mam na imię Magdalena i zapraszam Was do nas na małe co nieco ! 

Słodko Zdrowy zespół tworzą dwie osoby — ja oraz moje niezastąpione wsparcie, czyli Kasia. Z wykształcenia jestem technologiem żywności, dietetykiem, kucharzem oraz instruktorem siłowni i trenerem personalnym. Z racji zdobytego w gastronomii doświadczenia oraz własnych problemów zdrowotnych jestem osobą bardzo wymagającą pod kątem jakości jedzenia. Dlatego otworzyłyśmy ten biznes z myślą o Was, o osobach, które marzą, aby zjeść coś smacznego i zdrowego dla umilenia dnia, nie bojąc się o to co zawiera skład. Aby każdy, bez względu na rodzaj prowadzonej diety i ograniczenia zdrowotne mógł cieszyć się pysznymi i pięknymi słodkościami! Zajmę się również każdym, kto potrzebuje wsparcia na drodze do szczupłej sylwetki oraz polepszenia kondycji fizycznej. Mam doświadczenie w komponowaniu, ale i wykonywaniu diet dla osób o szczególnych wymaganiach żywieniowych, takich jak np. dieta bez laktozy, bez glutenu, dieta FODMAP, wegańska czy ketogeniczna. Chętnie dzielę się moją wiedzą w formie konsultacji, ale również artykułów czy działalności w social media

Moją prawą ręką jest Kasia. Jej obszary zainteresowania to HR (zasoby ludzkie), regulacje prawne, marketing, fotografia oraz niewyczerpane chęci motywacji innych ludzi! Jest dla mnie niebywałym wsparciem, a ja odwdzięczam się, zmieniając jej podejście do kulinariów. Z osoby, która gotuje, bo trzeba coś przecież zjeść, przeistacza się w wytrwałego i twórczego pomocnika kuchennego. Teraz tak jak ja lubi działać i bawić się w kuchni, a co najlepsze sprawia jej to radość i przyjemność :).

Naszą wspólną pasją są podróże, przede wszystkim górskie oraz sport, czyli stawianie sobie wyzwań i pokonywanie własnych słabości!

Zgrana ekipa Słodko Zdrowy oferuje:

Uwaga! Zarażamy pasją do zdrowego gotowania i sportowych wyzwań, dzięki czemu może polepszyć się nie tylko zdrowie Twojego organizmu, ale i Twoje samopoczucie! Musisz jedynie dołączyć do nas na Instagramie i/lub Facebooku! 

K&M

Z MIŁOŚCIĄ DO JEDZENIA <3