Słodki bufet

O bufecie

To coś więcej niż zwykłe słodycze kupione w cukierni, czy w sklepie. Banalne słodkości podawana w niebanalny sposób. Wykonywane z miłością, sercem, pasją i zdrowych składników, które również mają wpływ na ich smak. Niecodzienny smak, rodzaj smakołyków oraz brak ulepszaczy wyróżnia Nas z pośród konkurencji. W Naszej ofercie znajdziesz przede wszystko zdrowe słodkości w wersji klasycznej, wegańskiej, bezglutenowej, czy nawet keto. Zaletą takiego sposobu podania smakołyków jest dowolna możliwość mieszania ich. Obsługujemy małe imprezy okolicznościowe typu urodziny, chrzest, komunie, różnego rodzaju eventy, konferencje, imprezy kulturowe, czy wesela i spotkania biznesowe.

Co znajdziecie w bufecie?

To co będziecie chcieli tak naprawdę. Jeżeli nie macie pomysłu, to my z przyjemnością Wam doradzimy lub zaproponujemy kilka wersji i rozwiązań. W bufecie mogą znaleźć się m.in cake popsy, tartaletki, muffiny, mini koktajle, szaszłyki, deserki w pojemniczkach (np. puddingi, panna cotta, budynie, musy, tiramisu), ciasta różnego rodzaju, tarty na słodko, łódeczki owocowe.

Zamówienia i kontakt

Każdy z bufetów, które tworzymy jest spersonalizowany pod konkretną uroczystość. Wszystko wcześniej ustalamy i wybieramy najbardziej odpowiednie i dopasowane słodkości pod solenizantów, czy potrzeby zamawiających. Najlepiej skontaktować się czym szybciej tym lepiej. Z racji tego, że przeważnie imprezy są weekendowe, a zamówień jest sporo, to potrzebujemy wiedzieć przy mniejszych imprezach min. 3 tygodnie wcześniej informację, a przy tych większych 2 miesiące.

Cena takiego bufetu

To od Was zależy ile takich smakołyków ma przypadać na głowę i jakie one będą. Ewentualnie możemy zaproponować, że 3-4 sztuki na głowę, to jest tak optymalnie. Od tego zależy indywidualna wycena takiego bufetu.

Zapraszamy do kontaktu i ustalenia wszystkich szczegółów oferty.