Przejdź do treści

Słodki stół

O stole

To coś więcej niż zwykłe słodycze kupione w cukierni, czy w sklepie. Banalne słodkości podawana w niebanalny sposób. Wykonywane z miłością, sercem, pasją i zdrowych składników, które również mają wpływ na ich smak. Niecodzienny smak, rodzaj smakołyków oraz brak ulepszaczy wyróżnia Nas z pośród konkurencji. W Naszej ofercie znajdziesz przede wszystko zdrowe słodkości w wersji klasycznej, wegańskiej, bezglutenowej, czy nawet keto. Zaletą takiego sposobu podania smakołyków jest dowolna możliwość mieszania ich. Obsługujemy małe imprezy okolicznościowe typu urodziny, chrzest, komunie, różnego rodzaju eventy, konferencje, imprezy kulturowe, czy wesela i spotkania biznesowe.

Co znajdziecie na takim stole?

To co będziecie chcieli tak naprawdę. Jeżeli nie macie pomysłu, to my z przyjemnością Wam doradzimy lub zaproponujemy kilka wersji i rozwiązań. Na takim stole mogą znaleźć się m.in cake popsy, tartaletki, muffiny, mini koktajle, mini beza Pavlova, donuty, babeczki z kremem, szaszłyki, deserki w pojemniczkach (np. puddingi, panna cotta, budynie, musy, tiramisu), ciasta różnego rodzaju, tarty na słodko, łódeczki owocowe.

Zamówienia i kontakt

Każdy stół, który tworzymy jest spersonalizowany pod konkretną parę. Wszystko wcześniej ustalamy i wybieramy najbardziej odpowiednie i dopasowane słodkości, czy potrzeby zamawiających. Najlepiej skontaktować się czym szybciej tym lepiej.

Cena takiego stołu

To od Was zależy ile takich smakołyków będziecie chcieli i jakie one będą. Każdemu doradzamy osobiście i według preferencji 🙂 ofertę wysyłamy na meila. W tej kwestii prosimy o kontakt.

Zapraszamy do kontaktu i ustalenia wszystkich szczegółów oferty.